Välja müüdud! Rahatarkuse mentorlusprogramm (suvi 2024)

Läbi müüdud
56,90 €
Tunned, et sul on täiega huvi oma rahaasjad korralikult ette võtta AGA raske on olla järjepidev ning motivatsioon kipub kaduma? Tule ühine siis suvise rahatarkuse mentorlusprogrammiga, mis aitab sul püsida rajal!

Olen sinu pinnuks ja vastutuspartneriks, et sügisel saaksid tähistada kõiki suve jooksul tehtud samme ning uute harjumuste ja eneseusuga edasi minna.

Rahatarkuse mentorlusprogramm sisaldab:

11. mai kell 11:30-14:30 praktilist rahatarkuse töötuba.
Töötoas selgitan erinevaid eelarve meetodeid, enda kogemust eelarve pidamisega ning igaüks võtab oma eelarve päriselt ette ning katsetab kohapeal ära eri variandid, et suveks oma rahadele parim võimalus anda.
Samuti käime läbi igasugu lisaraha teenimise ja sissetulekute suurendamise võimalused ning igaüks analüüsib läbi enda teadmised ja oskused ja paneb paika plaani, kuidas suvel mitte ainult paremini majandada vaid ka kuidas raha juurde teenida. 
Töötuba toimub Tartus, Teadlik Ettevõtluskeskuses. 

2x kuus videokõne (kokku 6 mai-august) ja kinnist Facebooki gruppi.
Rahatarkuse mentorlusgrupile on privaatne Facebooki grupp, kus saab jooksvalt küsimusi küsida, enda edusamme jagada ja soovitusi uurida. Samuti on iga kahe nädala tagant ühine videokõne.

10. august ühisüritus tähistamaks kõigi edusamme!
Üritus toimub Tartus. 

Gruppi mahub max 10 inimest. Hind sisaldab kogu programmi maist augustini!

Suvi saab korraga olla lõbus ja rahakotile sõbralik, päriselt ka! Ja eelarve ei tähenda, et välja ei või minna ;)

Kui sa ei ole kindel, kas see on sulle, siis kirjuta mulle julgelt ja arutame koos läbi mida sina hetkel vajad ja kas see programm toetaks sind.

Ootan sind!
Läbi müüdud