Teenused

Rahatarkuse töötoad noortele ja täiskasvanutele

Harivad ja põnevad rahatarkuse töötoad sest rahaga tegelemine saab olla lihtne!

Minu 7-aastase noorsootöötaja karjääri jooksul on mitteformaalne õppimine olnud mulle väga suureks fookuseks. Minu eesmärk on, et iga osaleja on kaasatud ja talle jääb midagi õpitust ka külge, et oma elus päriselt muutus parema tuleviku suunas teha!
Kõik minu rahatarkuse töötoad on üles ehitatud mitteformaalse õppe meetodite põhjal. Need on personaalse lähenemisega, lõbusad, sisaldavad analüüsi ja refleksiooni ning aitavad luua igal osalejal reaalseid seoseid oma eluga. 

Töötube saab teha tellida erinevate teemadega väga erinevatele seltskondadele. Näiteks ringina või malevategevusena noortele. Või hoopiski hariva ja põneva tegevusena festivalil, sünnipäeval või firmaüritusel täiskasvanutele. 

Töötoa hind sõltub teemast, pikkusest ning asukohast. 

Huvi korral võta minuga ühendust ja leiame sulle sobiva lahenduse!


Rahatarkuse konsultatsioon ja mentorlus

Konsultatsioonis saad ühe kohtumisega vastused ja soovitused enda rahatarkusega seotud küsimustele. Mentorluses aitan sul pikema aja jooksul planeerida lisaks ka järjepidevaid samme enda unistuste suunas. Olen sinu vastutuspartner selle aja jooksu.  

Rahatarkuse konsultatsioonis või mentorluses tegeleme nende teemade ja küsimustega, mis sulle hetkel tähtsad on! Olgu selleks siis eelarve ja säästmine, sissetulekute suurendamine või investeerimine! Rahatarkuse konsultatsioonid ja mentorlused toimuvad onlines. 

Hind on 90€/h.
Noorele vanuses 16-22 on konsultatsioon või mentorlus TASUTA!

Huvi korral võta minuga ühendust ja leiame sulle sobiva aja!

Email again: